Victoria Koronowo Gospodarze

Zdzisław Edwarczyk Kierownik drużyny

kajak

23.09.2014

Nasz zespół wywiózł 1 punkt z boiska wicelidera,Victorii Koronowo.Remis należy przyjąć z pokorą, ale można było pokusić się o 3 punkty. Tradycyjnie jużnie mogliśmy wystąpić w pełnym składzie, tym razem zabrakło kontuzjowanych Bartka Babińskiego, Tomka Klundra, Remiego Lemke, z kontuzją pojechał Bartek Gromowski, jednak nie dał rady wystąpić w meczu !Na domiar złego po pierwszej połowie z powodu urazu również boisko musiał opuścić Patryk Kaszczyszyn. Pomimo takich braków nasz zespół zagrał bardzo ambitnie i z pełnym zaangażowaniem, przez większość meczu prezentowaliśmy się na boiskulepiej od gospodarzy. Duża ambicja i chęć zwycięstwa trochę przeszkadzała nam w spokojnym przygotowywaniu akcji i często pośpiech powodował niedokładności i brak skutecznego wykończenia pod bramką przeciwnika. Po niewykorzystaniu kilku dogodnych sytuacji podbramkowych przez nasz zespół, to Victoria zdobyła prowadzenie ok 35 min. Druga połowa nie obfitowała w dużo sytuacji podbramkowych i toczyła się głownie w środku boiska. Emocje zaczęły się ok 75min. kiedy to rozpędzonego Wojtka Selkę, w polu karnym faulował obrońca gospodarzy, rzut karny na bramkę zamienił Mirek Ostrowski. Obydwa zespoły ruszyły do zmasowanych ataków, chcąc zdobyćkomplet punktów. Około 10 min przed końcowym gwizdkiem po rzucie rożnym dla Victorii sędzie dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika i podyktował rzut karny dla gospodarzy oraz za drugą żółtą kartkę usunął z boiska Macieja Landmessera ! Jednak wspaniałą interwencją popisał się nasz bramkarz Piotr Wojciechowski ! Po zaledwie 2 min sytuacje "sam na sam" przestrzelił nasz napastnik i mecz zakończył się podziałem punktów. Pomimo remisu należą się naszym piłkarzom duże słowa uznania za podjęta walkę i dużą chęć do gry, z takim nastawieniem na pewno zwycięstwa są tylko kwestią czasu !