Autor:

kajak

Utworzono:

09.04.2015

Drugie zwycięstwo na wiosnę, po ciężkim meczu, odniósł zespół Tucholanki ! Tym razem na swoim boiskupokonaliśmy Czarnych Lniano 2-1. Podejście do meczu było bardzo bojowe, ponieważ chcieliśmy zmazać plamę za nieoczekiwaną i wstydliwą porażkę z tym zespołem w rundzie jesiennej, jednak to chyba przeszkadzało nam w spokojnej grze, gdyżsporo było w pierwszej połowie nerwowości i kiksów naszych zawodników. Po jednym z nich goście objęli prowadzenie ok 20 minuty meczu ! Z upływem czasuzaczęliśmy grać składniej, czego wynikiem było zdobycie bramki wyrównującej przez Wojtka Selkę, który otrzymał dokładne podanie na głowę od Patryka Kaszczyszyna. W przerwie dokonaliśmy dwóch zmian mających na celu dłuższe przetrzymanie piłki, goście jednak grali bardzo odważnie i nie chcieli się skupiać na obronie remisu, tylko dążyli do zwycięstwa. Pomagało to nam w konstruowaniu akcji ofensywnych, ponieważ było więcej luzu pod bramka gości, jednak dobra dyspozycja bramkarza gości i słaba skuteczność naszych graczy spowodowała, żewynik długo nie zmieniał się. Wreszciejednak bramka padła, w zamieszaniu podbramkowym postrzale Bartka Kaszczyszyna i kiksie obrońcy wyszliśmy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu ! Zdecydowanie mogliśmy jeszcze zdobyć z 2-3 bramki, jednak brakowało skuteczności.Należy również zaznaczyć, że zespół z Lniana zima się wzmocnił i gra zdecydowanie lepiej niż jesienią, na pewno wiosna zdobędzie jeszcze wiele punktów, więc te trzy punkty są bardzo dla nas ważne !