Autor:

marcinek2708

Utworzono:

28.09.2014

Od pierwszych minut spotkania było widać, że Polonia gra dziś wyłącznie o 3 punkty. Piłkarze wyszli zmotywowani i pobudzeni do walki. Od początku zastosowali wysoki pressing po którym Adrian Jóźwiak wpakował piłkę do siatki po błędzie obrony rywala. Po strzelonej bramce gra głównie toczyła się w środku pola. Przed końcem pierwszej połowy Polonia znów przycisnęła jednak ani Adrian Jóźwiak ani Kacper Karbowy nie zdołali pokonać bramkarza i do przerwy było 1:0 dla Goliny. Drugą połowa spotkania lepiej rozpoczęli piłkarze z Wilczyna, którzy mieli kilka okazji do wyrównania, jednak dobrze spisujący się bramkarz Goliny Jacek Kujawa był nie do pokonania. Zawodnicy z Goliny głownie skoncentrowali się na obronie wyniku, raz po raz próbowali zaskoczyć rywala kontratakami. Własnie jeden z kontrataków przyniósł podwyższenie dla Naszej drużyny. Po szybkim wyprowadzeniu piłki z pola karnego, Michał Ślebioda doskonałym  prostopadłym podaniem uruchomił Adriana Jóźwiaka który doskonale przymierzył i podwyższył prowadzenie. Druga bramka wyraźnie podłamała rywala i Polonia spokojnie dowiozła dwubramkowe prowadzenie do końca spotkania.